Filtruj:

Tagi:

Znacznie zmodyfikowana, przeznaczona na Warbanda wersja moda Sword of Damocles. Wprowadza nowy, ogromny świat i złożony system sprawowania rządów.

Modyfikacja zmieniająca Calradię w miejsce pełne polskich memów i nawiązań do naszej popkultury.

Modyfikacja podstawowej wersji gry przenosząca Calradię w czasy renesansu. Dodaje nowe frakcje i przedmioty, w tym artefakty które można zdobyć tylko z rąk lordów.

Modyfikacja skupiająca się na rozszerzeniu podstawowego modułu gry o ścieżkę fabularną i znacznie poprawioną sztuczną inteligencję przeciwników.

Modyfikacja przenosząca Calradię w XXw. kompletnie odmieniająca oblicze rozgrywki poprzez wprowadzenie nowoczesnej technologii na pole bitwy.

Modyfikacja trybu multiplayer przenosząca graczy na pola bitew znane z filmowej sagi „Gwiezdnych Wojen”. Można wcielić się zarówno w żołnierzy jak i użytkowników Mocy

Modyfikacja przenosząca grę do Śródziemia z „Władcy Pierścieni”, charakteryzujący się otwartością rozgrywki, kosztem wierności materiałom źródłowym.

Modyfikacja historyczna przenosząca grę na tereny Rusi, pozwalająca na dołączenie do jednej ze stron walczących o te ziemie.

Rozszerzenie podstawowego modułu rozgrywki wprowadzające poważną zmianę na mapie Calradii – Swadiańską Wojnę domową. Dodatkowo zmienia okres historyczny na XIV wiek.

© 2006 - 2021 by www.mountblade.info v5.0