Event „Chocim 1621”. Garść informacji!

Uwaga! Do eventu Chocim 1621 zostały już tylko 2 dni. Oto garść ważnych informacji dla uczestników i tych, którzy nie zdążyli się jeszcze zapisać. Zapisy są już oficjalnie zamknięte, ale miejsca starczy dla wszystkich zainteresowanych ( mamy taką nadzieje:D), dlatego każdy kto nie zdążył się zapisać może przyjść na serwer TeamSpeak w wyznaczonym terminie.

 

Adres TeamSpeak: 178.217.186.86:9866

Hasło: brak

Przypominam, że każdy dowódca klanu musi stawić się godzinę wcześniej w celu dokładniejszego ustalenia jednostek i komunikacji. Spotykamy się 13 kwietnia o godzinie 19.00!

 

Zasady oddziałów:

– Proszę stawić się chociaż 10 minut przed wyznaczonym czasem.

– Każdy oddział składający się powyżej 6 osób powinien posiadać chorążego.

-Na każde 10 osób w klanie przypada jeden inżynier ( opcjonalnie). W przypadku klanów mniej niż 10 osobowych przypada tylko jeden inżynier wyłącznie na oblężeniu ( mapa Chocim).

– Inżynierowie! Pamiętajcie, wasze granaty i topory przydadzą się bardziej do wysadzania bram niż atakowania przeciwników. Wykorzystajcie swoje zasoby dobrze!

– Obowiązują luźne formacje, każdy klan może poruszać się dowolnie, przestrzegamy jednak, że nie jest to epoka napoleońska.

– Podczas eventu komunikacja będzie działała na zasadzie- dowódca frakcji- whisper- klan. Dlatego prosimy dowódców poszczególnych klanów o skupienie i przytomność.

– Wszystkie klany zostały już przypisane do jednostek. Jednostka: Piotr Konaszewicz-Sahajdaczny, kozacy 40 graczy to jednostka składająca się z różnego rodzaju piechoty Kozackiej ( każda osoba i klan może dowolnie wybrać sobie jednostkę).

 

 

Jeśli chodzi o scenariusz: Przewidzieliśmy oblężenie Chocimia, krwawe oblężenie przeniesie się na przedpola Chocimia tam słynna szarża husarii Więcej informacji tradycyjnie na forum: http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=12717.msg246090#msg246090

Polecane wiadomości:

Najnowsze mody:

© 2006 - 2022 by www.mountblade.info v5.0